Projekt dofinansowany ze środków Europejskiego Funduszu Społecznego w ramach poddziałania 9.1.1 Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Małopolskiego na lata 2014-2020
Zamawiający:
Gminny Ośrodek Pomocy Społecznej w Łapanowie
32 – 740 Łapanów 36
tel / fax. 14 685 39 04
e – mail: gops@lapanow.pl
Zaproszenie do złożenia oferty Specjalisty ds. indywidualnej diagnozy potrzeb w ramach projektu: „Aktywizacja społeczna – zawodowa w Gminie Łapanów szansą na samodzielność” realizowanego przez Gminny Ośrodek Pomocy Społecznej w Łapanowie. Projekt dofinansowany ze środków Europejskiego Funduszu Społecznego w ramach poddziałania 9.1.1 Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Małopolskiego na lata 2014-2020
I.Opis przedmiotu zamówienia
Pełnienie funkcji Specjalisty ds. indywidualnej diagnozy potrzeb, w ramach projektu „Aktywizacja społeczna – zawodowa w Gminie Łapanów szansą na samodzielność” realizowanego przez Gminny Ośrodek Pomocy Społecznej w Łapanowie.
Projekt dofinansowany ze środków Europejskiego Funduszu Społecznego w ramach poddziałania 9.1.1 Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Małopolskiego na lata 2014-2020.
II.Do Obowiązku Wykonawcy w ramach świadczonej usługi należeć będzie:
Przeprowadzenie Indywidualnej Diagnozy Potrzeb, każdego uczestnika projektu, tj.: 60 osób -Diagnoza potrzeb i potencjałów wykonana zostanie przez Specjalistę ds. diagnoz. Specjalista analizował będzie indywidualne predyspozycje uczestników wraz z specjalistami typu: psycholog, socjolog o specjalności praca socjalna, doradca zawodowy , którzy dobierani będą do zespołu przeprowadzającego diagnozy w zależności od potrzeb. Doradca zawodowy opracowywał będzie część diagnozy dotyczącą aktywizacji zawodowej dla tych, którzy mogą być objęci aktywizacją zawodową. Psycholog oraz socjolog będą odpowiedzialni za opracowanie części psychospołecznej w tym identyfikacji indywidualnych problemów i zjawisk społecznych jak również pomiar kompetencji i umiejętności społecznych, posiadanych indywidualnych zasobów i deficytów. Zespół będzie dokonywał diagnozy w oparciu o wyspecjalizowane narzędzia wykorzystywane w procesie diagnostycznym. Zespół dokona kodowana, analizy oraz interpretacji wyników indywidualnych badań diagnostycznych w formie indywidualnych raportów z badania. Specjalista ds. diagnoz w oparciu o indywidualne raporty z badania opracowywał będzie indywidualną ścieżkę udziału w projekcie dla każdego uczestnika. Specjalista zgodnie z metodologią pracy socjalnej i standardami pracy socjalnej przy współpracy ze specjalistami będzie dokonywał cyklicznej rediagnozy celem dokonania oceny nabytych umiejętności i kompetencji jak również oceny postępu w kontekście zaplanowanych rezultatów. Przy współpracy ze specjalistami realizującymi wsparcie w formach indywidualnych i grupowych oraz pracownikami socjalnymi dokonywał będzie ewentualnych zmian indywidualnej ścieżki udziału celem dostosowania wsparcia realizowanego w ramach projektu do bieżących potrzeb uczestników i zaplanowanych rezultatów projektu. Przewiduje się 8 godzin pracy specjalistów z każdym uczestnikiem projektu. Łączna liczba przewidzianych godzin do realizacji w latach 2018-2021 wynosi: 480 godzin. Usługa przewidziana jest od podpisania umowy do 31.08.2021 roku Specjalista w ramach realizowanej usługi zapewni wyspecjalizowane narzędzia w tym testy psychometryczne np. Kwestionariusz Kompetencji Społecznych, specjalistyczne narzędzia stosowane w diagnozie w pracy socjalnej zgodnie z metodyką pracy socjalnej, testy psychometryczne i/lub socjometryczne wykorzystywane w doradztwie zawodowym np. Wieloaspektowa Ocena Preferencji Zawodowych.
III. Warunki udziału w postępowaniu oraz opis sposobu dokonywania oceny spełniania tych warunków.
O udzielenie zamówienia, mogą ubiegać się Wykonawcy, którzy spełniają następujące warunki:
- Wymagane doświadczenie w realizacji co najmniej 1 projektu finansowanego w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego.
- Osoba posiadająca doświadczenie w zakresie przeprowadzania Indywidualnych Diagnoz Potrzeb oraz planowania indywidualnej ścieżki wsparcia, doświadczenie w pracy z klientami pomocy społecznej
- Przedłoży wraz z ofertą metodologię badań diagnostycznych celem zapewnienia jakości i trafności realizowanej usługi.
Ocena spełniania w/w warunków dokonana zostanie zgodnie z formułą (spełnia – nie spełnia) w oparciu o informacje zawarte w formularzu oferty oraz załączoną do oferty metodologię badań diagnostycznych.
IV.Warunki współpracy
Umowa cywilno-prawna w okresie od podpisania umowy do zakończenia realizacji projektu tj. do dnia 31.08.2021
V.Opis sposobu obliczenia ceny:
- Należy podać cenę ryczałtową oferty netto i brutto, która musi określać wycenę przedmiotu zamówienia
- Cena ofertowa musi uwzględniać wszystkie należne wykonawcy elementy wynagrodzenia wynikające z tytułu przygotowania oferty, realizacji i rozliczenia przedmiotu zamówienia.
- W wyniku nieuwzględnienia okoliczności, które mogą wpłynąć na cenę zamówienia, Wykonawca ponosić będzie skutki błędów w ofercie. Od Wykonawcy wymagane jest bardzo szczegółowe zapoznanie się z przedmiotem zamówienia, a także sprawdzenie warunków wykonania zamówienia i skalkulowanie ceny oferty z należytą starannością.
- Cena ma być wyrażona w złotych polskich netto i brutto z uwzględnieniem należnego podatku VAT. Cenę oferty należy podać z dokładnością do dwóch miejsc po przecinku (zł/ gr).
- Dla porównania ofert zamawiający przyjmuje cenę brutto stanowiącą wycenę całości przedmiotu zamówienia, określoną w formularzu ofertowym
VI.Kryteria oceny oferty, informacja o wagach punktowych, opis sposobów przyznawania punktacji.
W niniejszym postępowaniu wybór oferty dokonany zostanie na podstawie kryterium: cena brutto – 100 %
Oferty niepodlegające odrzuceniu oceniane będą wg wzoru:
P1 = (Cmin / C of. licz.) x 100% przy czym 1 % =1 pkt.
gdzie:
Cmin – najniższa całkowita cena brutto wykonania zamówienia spośród wszystkich ocenianych ofert.
C of. licz. – zaoferowana całkowita cena brutto wykonania zamówienia w ofercie ocenianej.
P1 – ilość punktów w kryterium przyznanych ofercie ocenianej.
Jako oferta najkorzystniejsza uznana zostanie ta, która otrzyma największą ilość punktów.
VII. Miejsce oraz termin składania ofert.
Oferty należy składać na załączonym wzorze w terminie do 25.10.2018 do godziny 14:30 na adres e-mail: gops@lapanow.pl lub w siedzibie zamawiającego- Gminny Ośrodek Pomocy Społecznej w Łapanowie 32 – 740 Łapanów 36 osobiście lub za pomocą poczty tradycyjnej, kuriera – decyduje data wpływu do Urzędu z dopiskiem „ROZEZNANIE DOSTEPNEJ OFERTY RYNKOWEJ Specjalista ds. Indywidualnej diagnozy potrzeb”
VIII Warunki zmiany umowy zawartej w wyniku przeprowadzonego postępowania o udzielenie zamówienia publicznego.
- Zamawiający przewiduje możliwość istotnych zmian postanowień zawartej umowy. Wprowadzone zmiany dotyczyć mogą w szczególności terminu realizacji umowy w przypadku wystąpienia okoliczności niezależnych od zamawiającego lub wykonawcy. Zmiany wprowadzone zostaną pod rygorem nieważności w formie pisemnej po wcześniejszym zgłoszeniu przez którąkolwiek ze stron umowy, faktu zaistnienia okoliczności warunkującej konieczność wprowadzenia zmiany oraz obustronnej ich akceptacji.
- Zamawiający zastrzega sobie możliwość unieważnienia procedury bez podania przyczyny.
16.10.2018
Kierownik GOPS
Małgorzata Bolak